تولیدکننده نوآور نگاره های نوین فرش سجاده ویژه مساجد و حسینیه های سطح کشور
 
 

خبرنامه آریا
معرفی صنايع فرش آريا

شركت صنایع فرش سجاده آریا، توليدكننده نگاره های متنوع فرش سجاده ای ویژه مساجد ؛ مصلی و نمازخانه های کشور با قیمت مناسب سجاده و با یک رویکرد علمی از تیرماه 1389 فعالیت تولید خود را در فضای بالغ بر یک هزار متر مربع در شهر قدس واقع در کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج شروع نموده و با جذب ، تطابق و توسعه پيشرفته تر ين تكنولوژيهاي توليد  فرش سجاده در جهان يكي از مجتمع هاي توليد پیشرفته فرش سجاده را پايه گذاري نمود .

فاز دوم تولید این شرکت نیز در کاشان ؛شهرستان آران و بیدگل در سال 1391 راه اندازی گردیدو همانند خط تولید مجتمع نساجی مستقر در تهران ؛مدرنترین خطوط تولید را مطابق با استاندارد های روز اروپا را در طرح توسعه خود خریداری و نصب نمود. و با بهره گیری از ماشین آلات بافندگی واندویل بلژیک با رویکرد تولید انحصاری فرش سجاده ای قدم به عرصه تولید نهاده تا با تولید با کیفیت فرش سجاده با قیمت و نخ های صددرصد آکرولیک مناسب برای فرش مسجد با خواب بالای 14 میل اماده ارائه خدمات می باشد.

همکاری با سازمانهای کلان همچون فرودگاههای سراسر کشور ؛ ایستگاههای راه آهن کشور ؛ مصلی امام خمینی (ره)؛ نهاد ریاست جمهوری و مفروش نمودن مصلی های کلان مراکز استانها از جمله افتخارات آریا بوده و از این بابت به خود می بالیم.

 

 

 افتخارات آريا

شرکت صنايع فرش آريا در سال 92 افتخار خدمتگزاري به مساجد و نمازخانه هاو مصلی ها ی سطح کشور داشته و در اين راستا  مفروش نمودن نمازخانه و مساجد سازمانهايي همچون ، مصلي بين المللي امام خميني (ره) ، نهاد محترم رياست جمهوري ،مجمع جهاني اهل بيت و .. با فرش سجاده تولیدی آریا از افتخار ات چشمگیرما بوده و از این بابت به خود می بالیم .
همکاری با سازمانهای کلان ذیل  در سال 92 که  شرکت صنایع را به عنوان امين و مورد اعتماد خود دانسته و به تمامي نهادهاي زيرمجموعه خود معرفي نموده اند نیز برگ زرین دیگری ازافتخارات آریا بوده و اميدواریم در سال 92  در راستاي پيروي از فرمايشات مقام معظم رهبري، با كاهش قيمت تمام شده و افزايش كيفيت فرش های سجاده تولیدی ، حرکتی جهشی و حماسی در محور اقتصادی برداشته و به شعار حماسه اقتصادی در راستای خدمت رسانی متمایز به مساجد و سایر مکانهای آئینی جامعه عمل بپوشایم .

 

  • معرفي شده توسط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري به کليه دانشگاههاي سطح کشور جهت تامين فرش سجاده اي مساجد دانشگاهها
  • معرفي شده توسط وزارت نيرو به تمامي سازمانها و نيروگاههاي تابعه  آن وزارت جهت تامين فرش سجاده اي مورد نياز آن سازمانها
  • معرفي شده توسط وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح به کليه صنايع تابعه در راستاي تامين فرش سجاده اي مورد نياز آن صنايع

 

اهداف اصلی آریا

تدوین برنامه ریزی های متعدد برای هدفمندکردن حرکت های جهادی در محور توسعه اقتصادی ، هسته اصلی فعالیت صنایع فرش آریا در راستای تولید بهینه فرش های سجاده و تامین اثربخش نیاز مشتریان محترم در سال 90 خواهد بود.
در این راستا می توان راهکارهای صنایع فرش آریا را به منظور تحقق جهش و جهاد اقتصادی به شرح ذیل تشریح نمود :

 

  • تولید بهینه فرش های سجاده ای در سال 90 با هدف افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده
  • انجام تحولات ساختاری در عرصه تولید به منظور افزایش اثربخشی و کارایی
  • افزایش تعداد خطوط تولید و توسعه کمی محصولات در راستای تامین نیاز مشتریان محترم با حجمی فراتر و تنوع کیفی بیشتر
  • افزایش تعاملات استراتژیک با بازارهای هدف کشورهای عربی در راستای توسعه اقتصادی داخلی و تامین نیاز بین الملل به فرش سجاده آریا

 

خدمات ویژه آریا

شرکت صنایع فرش آریا تولید کننده برتر انواع متنوع فرش سجاده ای ، افتخار دارد خدمات و تسهیلات ذیل را در راستای همکاری استزاتژیک با بازارهای هدف ارایه فرماید :


1- امکان بافت فرش سجاده ای با استفاده از ماشین آلات بافندگی 350 شانه ، 440 شانه ، 500 شانه با تکنولوژی بافت واندویل ، تکسیما و شونهر

 

2- برخورداری از 25 طرح فرش سجاده ای در 5 نوع ترکیب بندی رنگ متمایز ( سبز پسته ای ،سبز کاهویی ، گردویی، زرشکی و لاکی ) در کیفیت ها و قیمت های متنوع متناسب با نیاز و بودجه مشتریان شما

 

3- امکان بافت فرش سجاده در رنگهای آبی فیروزه ای ، آبی فیلی ، گلبهی و سایر رنگهای درخواستی در صورت سفارش بیشتر از 800 متر مربع

 

4- امکان بافت فرش سجاده با عرض هر رول 5/2 متر مربع( 2 رول متصل ) و همچنین امکان بافت فرش سجاده با عرض رول 20/1 متر و 25/1 متر بدون هرگونه افزایش قیمت

 

5- امکان سفارش و بافت فرش سجاده با اندازه طول مسجد و مفروش نمودن فرش سجاده به صورت یکدست و بدون تکه شدن رول فرش سجاده (این حالت در زمانی که قبله مستقیم بوده و حداقل 20 روز قبل از نصب، سفارش بافت توسط فروشگاه به کارخانه داده شده باشد ، امکانپذیر است)

 

 

 

 

شرکت صنايع فرش آریا توانایی توليد فرش های سجاده با مشخصات فنی ذيل را دارد :

 

 

تکنولوژي توليد جنس نخ تراکم شانه رديف
شونهر آلمان صد در صد آکروليک 1200 500 1
واندويل بلژيک صد در صد آکروليک 1000
واندويل بلژيک صد در صد آکروليک 900
تکسيما صد در صد آکروليک 1560
واندويل بلژيک يک نخ آکروليک 800
واندويل بلژيک بی سی اف 800
واندويل بلژيک صد در صد آکروليک 800 440 2
واندويل بلژيک يک نخ آکروليک 800
واندويل بلژيک صد در صد آکروليک 750 350 3

 

 

اميدواريم با ياري خداوند متعال و عنايت شما مردم سرافراز ايران زمين بتوانيم در راستاي توسعه هنر فرشبافي گام نهاده و رضايت خاطر شما را فراهم سازيم. از شما دعوت مي‌نمائيم تا به كلبه كوچك ما به آدرس www.AriAcarpet.ir گام نهاده و ضمن بازديد از گالري متنوع محصولات و بهره‌مندي از تسهيلات ويژه ، ما را از نظرات و پيشنهادات سازنده خود بهره‌مند سازيد.

 

به اميد ديدار شما

 
منوی اصلی