تولیدکننده نوآور نگاره های نوین فرش سجاده ویژه مساجد و حسینیه های سطح کشور
 
 

خبرنامه آریا

فرش سجاده نماز آریا و انواع مدل، طرح، قیمت و عکس فرش سجاده ای کاشان و تجهیزات نمازخانه، جانماز و سجاده فرش

شركت صنایع فرش سجاده آریا، توليدكننده نگاره های متنوع فرش سجاده ای ویژه مساجد ؛ مصلی و نمازخانه های کشور با  یک رویکرد علمی از تیرماه 1389 فعالیت تولید خود را در فضای بالغ بر یک هزار متر مربع در شهر قدس واقع در  کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج شروع نموده و با جذب ، تطابق و توسعه پيشرفته تر ين تكنولوژيهاي توليد  فرش سجاده در جهان يكي از مجتمع هاي توليد پیشرفته فرش سجاده  را پايه گذاري نمود .

فاز دوم تولید این شرکت نیز در کاشان ؛ شهرستان آران و بیدگل در سال 1391 راه اندازی گردیدو همانند خط تولید مجتمع نساجی مستقر در تهران ؛مدرنترین خطوط تولید را مطابق با استاندارد های روز اروپا را در طرح توسعه خود خریداری و نصب نمود. و با بهره گیری از ماشین آلات بافندگی واندویل بلژیک با رویکرد تولید انحصاری فرش سجاده ای قدم به عرصه تولید نهاد.

همکاری با سازمانهای کلان همچون فرودگاههای سراسر کشور ؛ ایستگاههای راه آهن کشور ؛ مصلی امام خمینی (ره)؛ نهاد ریاست جمهوری و مفروش نمودن مصلی های کلان مراکز استانها از جمله افتخارات آریا بوده و از این بابت به خود می بالیم.

 

شرکت فرش سجاده آریا در زمینه تولید انواع فرش سجاده در طرح ها و رنگ های متفاوت و همچنین جانماز، سجاده نماز، تجهیزات نمازخانه برای مساجد و اماکن مذهبی فعال است.

شرکت فرش سجاده آریا در زمینه تولید انواع فرش سجاده در طرح ها و رنگ های متفاوت و همچنین جانماز، سجاده نماز، تجهیزات نمازخانه برای مساجد و اماکن مذهبی فعال است. قیمت فرش سجاده ای آریا مناسب و طرح فرش سجاده آریا با استفاده از نقوش سنتی و زیبا طراحی شده است. شما می‌توانید از طریق وب سایت و با دریافت کاتالوگ محصولات مدل فرش مورد نظر را انتخاب کرده و از عکس فرش ها دیدن نمایید. برای خرید فرش از بخش ارتباط با ما اقدام نمایید. نمازگزاران محترم با استفاده از سجاده فرش در صف های منظم به نماز می‌ایستند. برای دیدن عکس مسجد به همراه عکس فرش کلیک کنید. طرح فرش کاشان از انواع فرش مرغوب و سنتی محسوب می‌شود.

 

ادامه

 

 

تولید نوآور و تکنولوژیک فرش های سجاده با مدیریت کارشناسان ارشد صنایع فرش آریا

home

 
منوی اصلی